تحلیل خلنت شماره ۱ | موج شماری نئوویو چارت لنت ترمز ایران

موقعیت معاملاتی در انتهای مثلث ریورس

13.3k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل خلنت شماره ۱ که چند روز پیش (۱۵ بهمن ۱۳۹۸) در کانال تلگرام انستیتو، از ارزندگی آن و رشدی که پیش رو دارد صحبت به میان آوردیم. با توجه به موج شماری انجام شده بر روی چارت این سهم به نظر می رسد که رشدی ۳۳۰ درصدی پیش روی سهم باشد، لذا توجه شما را به شرح تحلیل جلب می کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خلنت شماره ۱ :

با توجه به تصویر تحلیل خلنت شماره ۱ مشخص است که این سهم پس از کامل کردن یک اصلاح بزرگ از جنس دیامتریک که با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است وارد یک فاز صعودی بسیار شارپ شده است که می توان آن را موج (A) از یک الگو در نظر گرفت. پس از این صعود شارپ یک اصلاح از جنس مثلث ریورس انقباضی شکل گرفته است که با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ آن را مشخص کرده ایم و طبیعتاً نقش موج (B) را خواهد داشت.

این اصلاح به تازگی تمام شده است و فرصت خرید سهم برای رشد پیش رو مطابق با تصویر تحلیل خلنت شماره ۱ فراهم می باشد. در کانال تلگرام انستیتو نیز فرصت را از دست ندادیم و پس از شکست نقطه ورود که با قیمت 5450 تومان مشخص شده است و پول بک به آن، در قیمت 5682 تومان که سهم صف فروش بود این سهم را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری معرفی کردیم که همان روز این سهم از منفی کامل خارج شد و به حالت متعادل بازگشت و در ادامه نیز در مسیر صعود قرار گرفت. امروز نیز طبق اعلام قبلی، تحلیل سهم را جهت استحضار همراهان عزیز آماده کرده ایم که می توانید در تصویر زیر آن را مشاهده نمایید.

تحلیل خلنت شماره ۱ | موج شماری نئوویو چارت لنت ترمز ایران
Khelent NEoWave Analysis 01 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

با توجه به شرح تحلیل خلنت شماره ۱ و توضیحات داده شده مشخص است که تریگر صعود این سهم در قالب موج (C) با شکست قیمت 5450 تومان صادر شده است و انتظار داریم که این سهم حداقل بتواند تا تراز 62 درصد از موج (A) حرکت کند که برابر با قیمت 24353 تومان می باشد. این تراز به همراه تراز 50 درصد و 78 درصد در تصویر رسم شده است تا بتوان برای هدف سهم یک محدوده در نظر داشت که احتمالات مختلف را پوشش دهد. پس از صعود سهم تا این ناحیه باید ساختار امواج را بررسی کرد تا مشخص شود که موج پیش رو دقیقاً کجا می تواند خاتمه یابد و به احتمال زیاد وارد موج (D) خواهیم شد که در تصویر مشخص نشده است.

قابل ذکر است که صعود سهم تا اهداف بالاتر نیز ممکن است اما در حال حاضر به هدف حداقلی اکتقا می کنیم. اگر سهم به حداقل هدف آن یعنی 24353 تومان دست یابد با توجه به قیمت معرفی سهم (5682 تومان) سودی در حدود 330 درصد ایجاد خواهد شد که بسیار قابل توجه است. همچنین حد ضرر سهم نیز در قیمت 4494 تومان قرار گرفته است که در تصویر تحلیل خلنت شماره ۱ مشخص شده است و با قیمت خرید حدود 20 درصد فاصله دارد که در مقایسه با سود پیش رو بسیار ناچیز می باشد و مقایسه این دو نشان دهنده ریوارد به ریسک بسیار عالی این تحلیل می باشد که ترید بر اساس آن را توجیه پذیر می کند.

امیدواریم این تحلیل مورد توجه و استفاده همراهان عزیز قرار گیرد.

اطلاع از
166 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
فرشید

سلام و وقت بخیر
درخواست بروز رسانی تحلیل خلنت را داشتم

پیمان اسلامی

سلام استاد، من هنوز با سهم هستم، اگر فرصت کردید لطفا یه نگاهی بندازید، به نظرتون مناسب هست برای اضاف کردن، حمایت معتبر چه عددی هست و بطور کلی نظرتون راجع به سهم در شرایط فعلی بفرمایید ممنون

خسروخاز

سلام.خسته نباشید استاد.استاد من هنوز سهم رو دارم ،نگهش دارم یا بفروشم؟چطور صلاح میبینید.ممنون

pouriya_s1

سلام اقای رحیمی بنده هم خلنت دارم ولی می خواستم با کلر عوض کنم با توجه به بنیاد خوبی که دوتاشون دارند گیر کردم که با کدام بمانم .آیا احتمال حمایت از خلنت توسط بازار وجود دارد ؟؟؟سهم سهم کوچک هست برای نوسان گیری میترسم تا فروختم نوسان گیر ها بیاید سراغ سهم و ببرند بالا

آریا

سلام و خسته نباشید.من خلنتو رو قیمت 11000 خریدم و الان تو ضرر هستم.با توجه به اینکه گفتید خلنت رو عوض کنیم با کلر، میخواستم ببینم با ضرر خارج بشیم یا صبر کنیم به قیمت 11000 برمیگرده؟
و دوم اینکه اگه اصلاح داره اصلاحش تا چه قیمتی انجام میشه؟
ممنون

سعید مشهدی

جناب رحیمی عزیز ، ابتدا ممنون بابت تحلیل و نظراتتون ؛ به نظر شما با توجه به منفی دوباره امروز خلنت ،این سهم ارزش نگهداری میان مدت یا بلند مدت داره ؟ کمی دچار فومو شدم با توجه به کند بودنش

نیک فرجام

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی. ببخشید من خلنت رو با قیمت 11600 خریداری کردم و الان در ضرر هستم خواستم ببینم در صورت منفی خوردن همچنان نگهداری کنم ؟ ببخشید چون تحلیل سهم غگل هنوز ارائه نشده درمورد سهم غگل زیر این پست میپرسم . غگل رو هم همچنان نگهداری کنم حتی اگر منفی خورد؟ پیشاپیش ممنون بابت پاسختون

رضا حق جو

جناب رحیمی بازگشایی شنبه رو چجور ارزیابی میکنین؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content