تحلیل خمهر شماره 3 | موج شماری نئوویو چارت سهم خمهر

چشم انداز پیش رو

881
بازدید

در این پست با تحلیل خمهر شماره 3 در خدمت شما هستیم تا شرایط خرید این سهم را بر اساس قوانین سبک تحلیل نئوویو بررسی کنیم و چشم انداز پیش روی این سهم را تعریف کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خمهر شماره 3 :

به نظر میرسد خمهر در بلند مدت در یک کارکشن از جنس مثلث خنثی (Neutral Triangle) قرار دارد که هم اکنون در ابتدای موج d از E آن قرار داریم که ساختار موج E یک مثلث خنثیِ کوچکتر است. لذا این ساختار کمترین قیمت های خود را (انتهای موج C) دیده است و از نظر قیمتی بقیه راه صعودی خواهد بود. این مثلث خنثی را می توانید در تصویر تحلیل خمهر شماره 3 مشاهده کنید.

بعد از اتمام مثلث خنثیِ کوچکتر، مثلث خنثیِ بزرگتر نیز در چارت خمهر خاتمه می یابد و باید منتظر یک صعود قوی در سهم بود که اولین تارگت آن که در تصویر تحلیل خمهر شماره 3 مشخص شده است سطح ۷۰۰ الی ۷۵۰ تومان می باشد. این تارگت معادل ۳۴۰ درصد بازدهی از قیمت های فعلی خواهد بود که البته چنین تارگتی، تارگت بلند مدت خواهد بود و رسیدن به آن مستلزم صرف زمان بسیاری می باشد، لذا در میانه راه سهم بارها نوسان خواهد داشت که امری طبیعی است.

تحلیل خمهر شماره 3 | کش دیتای هفتگی
تحلیل خمهر شماره 3 | کش دیتای هفتگی

افرادی که کوتاه مدتی کار می کنند، علی الحساب باید برای تارگت موج D از مثلث خنثیِ کوچکتر برنامه ریزی کنند و بعد از آن باید منتظر تکمیل موج E از این مثلث بمانند و سپس به ورود دیگری فکر کنند.

نکات مهم برای ترید بر اساس تحلیل خمهر شماره 3 :

ترید مناسب در سهم شرکت مهرکام پارس (خمهر) مستلزم رعایت سه پارامتر “قیمت مناسب خرید” و “رعایت حد ضرر” و “نگهداری تا زمانی که سهم شواهدی مبنی بر ضعف در صعود نشان دهد” می باشد که احتمالا این ضعف در تارگت رویت خواهد شد. لذا اگر سهم از نقطه خرید در تحلیل خمهر شماره 3 دور شد خرید را موکول به اصلاحی در میانه روند صعودی که احتمالا شکل خواهد گرفت کنید.

حد ضرر این سهم در تحلیل خمهر شماره 3 با توجه به قیمت های فعلی ۱۸ درصد و حد سود حدود ۳۴۰ درصد می باشد. لذا ریوارد به ریسک این پوزیشن اینقدر بالا می باشد که نیازی به شرح ندارد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content