آنالیز نئوویو شرکت مهرکام پارس (خمهر) شماره ۳

ساختار امواج چارت مهرکام پارس (خمهر) بر اساس قوانین  NEoWave

به نظر میرسد خمهر در بلند مدت در یک کارکشن از جنس مثلث خنثی (Neutral Triangle) قرار دارد که هم اکنون در ابتدای موج d از E آن قرار داریم که ساختار موج E یک مثلث خنثیِ کوچکتر است. لذا این ساختار کمترین قیمت های خود را (انتهای موج C) دیده است و از نظر قیمتی بقیه راه صعودی خواهد بود.

بعد از اتمام مثلث خنثیِ کوچکتر، مثلث خنثیِ بزرگتر نیز در چارت خمهر خاتمه می یابد و باید منتظر یک صعود قوی در سهم بود که اولین تارگت آن که در تصویر مشخص شده است سطح ۷۰۰ الی ۷۵۰ تومان می باشد.

این تارگت معادل ۳۴۰ درصد بازدهی از قیمت های فعلی خواهد بود که البته چنین تارگتی، تارگت بلند مدت خواهد بود و رسیدن به آن مستلزم صرف زمان بسیاری می باشد، لذا در میانه راه سهم بارها نوسان خواهد داشت که امری طبیعی است.

افرادی که کوتاه مدتی کار می کنند، علی الحساب باید برای تارگت موج D از مثلث خنثیِ کوچکتر برنامه ریزی کنند و بعد از آن باید منتظر تکمیل موج E از این مثلث بمانند و سپس به ورود دیگری فکر کنند.

آنالیز نئوویو (NEoWave) شرکت مهرکام پارس (خمهر) شماره 3نکات مهم برای ترید در سهم شرکت مهرکام پارس (خمهر):

ترید مناسب در سهم شرکت مهرکام پارس (خمهر) مستلزم رعایت سه پارامتر “قیمت مناسب خرید” و “رعایت حد ضرر” و “نگهداری تا زمانی که سهم شواهدی مبنی بر ضعف در صعود نشان دهد” می باشد که احتمالا این ضعف در تارگت رویت خواهد شد. لذا اگر سهم از نقطه خرید دور شد خرید را موکول به اصلاحی در میانه روند صعودی که احتمالا شکل خواهد گرفت کنید.

حد ضرر این سهم با توجه به قیمت های فعلی ۱۸ درصد و حد سود حدود ۳۴۰ درصد می باشد. لذا ریوارد به ریسک این پوزیشن اینقدر بالا می باشد که نیازی به شرح ندارد.

0 0 رای
امتیاز کاربران به این پست
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات