تحلیل خمحور شماره ۱ | موج شماری نئوویو سهم خمحور

فراهم شدن موقعیت خرید در انتهای موج F دیامتریک

1.3k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در این پست تحلیل خمحور شماره ۱ تقدیم حضورتان خواهد شد که سهمی است از گروه قطعه سازی. همانطور که مستحضر هستید سهم های گروه قطعه سازی رشد های خوبی در چند مدت اخیر به نمایش گذاشته اند لذا خمحور نیز با ساختار موجی ای که دارد میتواند همان مسیر رو تکرار کند. برای شرح تحلیل خمحور شماره ۱ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خمحور شماره ۱ :

طبق تصویر تحلیل خمحور شماره ۱ این سهم در بلند مدت یک الگوی دیامتریک را شکل داده است که هم اکنون در انتهای موج F‌ از این ساختار هستیم. خود شاخه F نیز یک دیامتریک میان مدت را شکل داده است که بر اساس آنچه در تصویر می بینید این الگو نیز تکمیل شده یا رو به اتمام است لذا کم کم باید برای رشدی که در موج G رخ می دهد آماده شد.

ساختار دیگر شاخه های الگوی دیامتریک را نیز مشخص کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید مثالهای متعددی از الگوهای نئوویوی را در تحلیل مشاهده کنید. اما آنچه برای ترید در مقطع کنونی مهم می باشد ساختار شاخه F می باشد که چنانچه گفته شد این شاخه نیز یک دیامتریک الماسی را شکل داده است.  

تحلیل خمحور شماره ۱ | موج شماری نئوویو سهم خمحور
Khemehvar NEoWave Analysis 01 | Weekly Cash Data

موضوع جالب و حائز اهمیت این است که چارت هم اکنون به یک سطح بسیار مهم فلیپ تا تبدیل سطوح رسیده است که می تواند محل خاتمه موج F از دیامتریک باشد. در تحلیل خمحور شماره ۱ نیز این سطح را به عنوان محدوده ریورسال و خاتمه موج F‌ در نظر گرفته ایم که حدود قیمتی آن 120 الی 145 تومان می باشد. همچنین این محدوده نزدیک به رتریس 78 درصد شاخه صعودی قبلی نیز می باشد که اعتبار سطح را افزایش می دهد.

چشم انداز پیش رو :

پس از خاتمه موج F طبیعتا موج G از دیامتریک بلند مدت را پیش رو خواهیم داشت که یک موج صعودی است. برای این موج دو هدف میان مدت 285 تومان و بلند مدت 540 تومان را در نظر گرفته ایم که در تصویر تحلیل خمحور شماره ۱ نیز مشخص شده است. اگر سهم پس از رسیدن به هدف اول ضعف در صعود نشان ندهد می تواند به هدف دوم نیز دست یابد اما اگر شاهد وقوع ضعف در صعود باشیم باید به هدف اول بسنده کرد. علاوه بر آن با شکل گیری موج G و مشخص شدن ساختار موجهای داخلی آن می توان هدف موج G را به شکل بهتر و دقیق تری بیان کرد.

خلاصه مطلب :

محدوده ریورسال سهم برای ورود به موج G دیامتریک حدود 120 الی 145 تومان می باشد. 

حد ضرر سهم پس از ریورسال سهم و وقوع تریگر زیر آخرین کف قرار خواهد گرفت.

هدف اول موج G قیمت 285 تومان و هدف دوم 540 تومان می باشد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content