تحلیل خساپا شماره ۸ | بروز رسانی تحلیل نئوویو خساپا

در انتظار پایان موج نزولی و فراهم شدن شرایط خرید

7k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان عزیز انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با تحلیل خساپا شماره ۸ که بروز رسانی تحلیل قبل این سهم می باشد. برای شرح تحلیل خساپا شماره ۸ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خساپا شماره ۸ :

اگر به تحلیل شماره ۷ خساپا توجه کرده باشید در آن تحلیل خساپا را در یک مثلث خنثی با شیب نزولی دیده بودیم که در حدود انتهایی موج (C) آن قرار داشتیم و عرض شد که این سهم می تواند یک صعود در قالب موج (D) انجام دهد و همینطور نیز شد. اما موج (D) فراتر از مقداری که قبلاً در بازار کم رونق بورس انتظار داشتیم و آن را در تحلیل شماره ۷ به تصویر کشیده بودیم حرکت کرد و مثلث خنثی را به حالت افقی در آورد که برای سهم نیز بسیار بهتر می باشد و انتظارات ما از آینده این سهم را تقویت کرد.

این مثلث افقی را می توانید در تصویر زیر از تحلیل خساپا شماره ۸ مشاهده کنید. این مثلث با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و چنانچه پیداست پس از طی شدن موج (D) از این مثلث هم اکنون در موج (E) قرار داریم.

تحلیل خساپا شماره ۸ | بروز رسانی تحلیل نئوویو خساپا
Khesapa NEoWave Analysis 08 | Daily Cash Data

چشم انداز پیش رو :

از آنجا که شاخه (E) از مثلث مذکور طبق تصویر تحلیل خساپا شماره ۸ فعلاً یک موج نزولی ساده بیشتر ندارد لذا نمی توان خاتمه این موج را خاتمه شاخه (E) از مثلث دانست چرا که از نظر سطح پیچیدگی این موج با دیگر موج های مثلث هم درجه نیست. بنابراین می توانیم این موج نزولی را موج اول از شاخه (E) بدانیم و انتظار داشته باشیم که شاخه (E) حداقل سه موجه شود.

مثلاً یک الگوی فلت می تواند الگوی مناسبی برای این جایگاه باشد که ما نیز همین الگو را در تصویر تحلیل خساپا شماره ۸ رسم کرده ایم. البته احتمالاتی مانند الگوی مثلث انقباضی یا ایزومتریک را نیز می توان برای این شاخه مد نظر قرار دارد که بهتر است صبر کنیم تا خود سهم با پیشروی امواج الگوی صحیح را به ما نشان دهد.

در هر صورت فعلا چیزی که مهم است انتهای موج اول از شاخه (E) می باشد که از نظر ما می تواند حداکثر تا 100 الی 95 تومان ادامه داشته باشید و در این قیمت این موج به یک سطح حمایتی بسیار قوی می رسد و انتظار برگشت سهم را داریم تا موج های دیگر شاخه (E) کامل شود. این سطح با سطوح فیبوناچی مشخص شده است. همچنین خط پایینی مثلث نیز این سطح را نشان می دهد.

پس از تکمیل موج (E) از مثلث طبق تحلیل خساپا شماره ۸ انتظار یک رشد شارپ متناسب با رشدی که قبل از مثلث وجود داشته است را داریم که حداقل می تواند به سطح 62 تا 78 درصد این رشد دست یابد که در تصویر با سطوح فیبوناچی مشخص شده است. این سطح، قیمت های 336 تومان تا 445 تومان را نشان می دهند.

اطلاع از
40 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
رضا رحیمی

با سلام و احترام
اگر مقدور هست تحلیل جدیدی از این سهم محبت بفرمایید.
سپاس از توجه و لطف همیشگی شما …

هادی

سلام وقتتون بخیر استاد
استاد من دارم پکیج نئوویو رو تموم مکنم
میخوام بدونم ک باید در کنار این سبک روش دیگه ای هم یاد بگیرم
یا این روش جوابگوی تحلیل ها بطور کامل هست؟؟

Javad57

سلام استاد، بنظرتون خساپا در موج اصلاحی بالا میاد و یا در قالب موج 5 صعودیش هست ؟
اهداف صعودی در صورت حفط کف 209 تومن رو چه اعدادی می بینید؟
امکانش هست تحلیل تکنیکال خساپا رو بروز رسانی بفرمایید.با تشکر

محمد

سلام استاد عزیز وقتتون بخیرباشه
اهدافی که در کانال برای این سهم فرمودید چند هستش
با تشکر از لطف شما

javd57

سلام آقای رحیمی
هدف قیمتی خساپا در میانمدت چند میتونه باشه؟ با تشکر از شما

Javad57

با سلام خدمت شما آقای رحیمی. با توجه به کاهش چند وقت اخیر که خساپا از ۲۳۰ به ۱۷۳ تومن کاهش داشته آیا در کوتاه مدت روند به اصلاحات بیشتری نیاز دارد یا از همین جا با قدرت به اهداف مورد نظر صعود می کند؟ امکانش هست تحلیل رو بروز رسانی بفرمایید. با تشکر از زحمات و همراهی شما استاد

Javad57

سلام آقای رحیمی . امکانش هست یه موج شماری جدید از خساپا بزارین. و آیا شروع حرکت جدید ۱۷۰ تومن آغاز میشه؟

حسین شکوری

سلام جناب رحیمی خساپا آپدیت میشه؟
آیااین تحلیل هنوز پا برجاست؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content