تحلیل خپارس شماره ۳ | بروز رسانی تحلیل نئوویو خپارس

موقعیت خرید در سطح حمایتی

5.5k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی. در خدمت شما هستیم با تحلیل خپارس شماره ۳ که بروز رسانی تحلیل قبل این سهم می باشد. برای شرح تحلیل خپارس شماره ۳ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خپارس شماره ۳ :

اگر به تحلیل خپارس شماره ۲ نگاهی انداخته باشید می دانید که در آن تحلیل طبق بررسی نئوویو سهم خپارس، کارکشن سهم را یک الگوی مثلث خنثی در نظر گرفته بودیم که انتظار داشتیم موج (C) آن نزول کوتاهی تا 68 الی 63 تومان را تجربه کند و سپس وارد موج (D) شویم که تارگت آن را 124 تومان اعلام کرده بودیم.

امروز اگر به چارت این سهم نگاه کنید می بینید که سهم خپارس دقیقاً تا 63 تومان کاهش یافته و موج (C) را کامل کرده است، سپس وارد موج (D) شده و تا 125 تومان رشد کرده و تارگت موج (D) را تاچ کرده است، سپس از این قیمت دچار کاهش قیمت شده است و تا کف قیمتی که برای موج (E) مشخص کرده بودیم افت کرده است! آیا روش دیگری این چنین قدرتمند برای پیش بینی حرکات چارت ها سراغ دارید؟ پاسخ واضح است.

چنانچه در تصویر تحلیل خپارس شماره ۳ مشاهده می کنید از کف 83 تومانی نیز سهم شاهد تقاضای خوبی بوده است تا راهی بخش دوم از موج (E) شود چرا که این افت قیمتی را نمی توان خاتمه موج (E) از مثلث دانست. مثلث خنثیِ مذکور با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص شده است.

تحلیل خپارس شماره ۳ | بروز رسانی تحلیل نئوویو خپارس
Khepars NEoWave Analysis 03 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

در حال حاضر افت اخیر سهم را می توانیم طبق تصویر تحلیل خپارس شماره ۳ بخش اول از الگویی که قرار است موج (E) از مثلث خنثی را شکل دهد بدانیم چرا که این موج نزولی آنقدر پیچیدگی ندارد که بتوانیم آن را با دیگر شاخه های مثلث تجمیع کنیم. لذا اگر این موج نرولی را موج اول از شاخه (E) بدانیم انتظار داریم که این شاخه از مثلث یعنی موج (E) حداقل سه موجه شده و زمان صرف کند.

بهترین ساختاری که برای این شاخه می تواند رخ دهد مانند ساختار ترسیم شده در تحلیل خپارس شماره ۳ یک الگوی فلت می باشد که باعث می شود موج B آن تا سقف موج (D) پیشروی کند و سپس نزول کوتاه دیگری در قالب موج C خواهیم داشت تا سهم بتواند راهی صعود بزرگ خود بعد از تکمیل مثلث شود. چنین ساختاری باعث خواهد شد که کانال بندی الگوی مثلث خنثی زیبا باقی بماند همچنین افت اخیر سهم ریکاوری شده و به سهم اجازه خواهد داد تا رشد چشمگیری را بعد از تکمیل مثلث خنثی داشته باشد. البته مثلث انقباضی و یا ایزومتریک نیز که ۵ شاخه هستند گزینه های بعدی برای این جایگاه می باشند.

حد ضرری که در تصویر تحلیل خپارس شماره ۳ مشخص شده است محلی است که تحلیل را بی اعتبار خواهد کرد و انتظار نداریم سهم از آن تجاوز کند. همچنین تارگت سهم بعد از تکمیل موج (E) از مثلث خنثی نیز حوالی 220 تا 280 تومان می باشد که نسبت به رشدی که قبل از الگوی مثلث خنثی وجود دارد سنجیده شده است. حد وسط این تارگت 180 درصد با قیمت های فعلی سهم فاصله دارد.

اطلاع از
24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
قربان

سلام استاد
خیلی ممنون از زحمات شما
لطفا فرصت کردین تحلیل جدیدی از خپارس ارائه فرمایید.
با تشکر

محمد

با سلام و تشکر از تحلیل های خوبتون

خیلی عالی بود. لطفا آپدیت تحلیل رو هم کار بفرمایید .ممنون

امیر حسین

سلام خیلی ممنون ازتحلیلتون
این تارگت ها چه مدت زمان می برد ؟

امین

سلام
مرسی از زحماتتون
اگر ممکن هست نمودار را آپدیت کنید
با تشکر

امین

سپاس

محمد

با سلام ظاهرا پیش بینی شما از خپارس تا به این جا صحیح بوده فقط طول موج E که باید به صورت شارپ حرکت میکرد به صورت اهسته و نوسانی داره حرکت میکنه این ناشی از امواج نیو ویو هست یا دستکاری حقوقی و اینکه ایا نیاز هست نمودار اپدیت بشه و سوال اخر بعد از رسیدن به تارگت مورد نظر تا کجا حدودا اصلاح میکنه؟
با تشکر و سپاس فراوان

محمد

فقط قبل از اینکه تحلیل به روز بشه میخواستم بدونم رسیدن به تارگت بالای ۲۰۰ حتمیه؟ چون در سیستم خودم خپارس در یک کانال صعودی قرار داره که سقف کانال صعودی تارگت ۲۴۰ رو نشون میده که با تحلیل شما همخوانی داره ولی نمودار برخی دوستان تارگت ۳۲۰ رو هم نشون میده

محمد

تشکر از تحلیلهای فوق العاده تون با ارزوی موفقیت و سلامتی

پوراحمد

با سلام و احترام

در حال حاضر با الگوی شکل گرفته میتونیم بگیم خپارس یک الگوی دیامتریک رو در موج G که خودش یک مثلث بوده رو تکمیل کرده؟؟

پوراحمد

در نمودار فعلی بعد از تکمیل موج A از (D) به سقف موج (D) مجدد رسید و از اونجا برگشت پایین و پس از یک اصلاحی که به نظر مثلث میاد در این چند روز برای شکست سقف قبلی که سقف (D) باشه مجدد حرکتش رو شروع کرده.
حال میتونیم بگیم سقف پس از (D) در واقع (F) بوده و اصلاح پس از اون که به نظر مثلث میاد (G)؟

ح.م.

سلام ارشیای عزیز…خسته نباشسن..ممنون از تحلیل زیبای خکاوه…با اونکه سهم چندروزی اذیت کرد همچنان باهاش هستم.خپارس هم خیلی داره معطل میکنه..بنظر شما باهاش بمونیم؟

مشاهده دیگر مطالب

See other content