تحلیل خزامیا شماره ۴ | موج شماری خزامیا به سبک نئوویو

در شرف پایان روند نزولی

1.6k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان همیشگی انستیتو ایران نئوویو . پیرو درخواست های زیادی که برای تحلیل سهم خزامیا دریافت کرده ایم امروز تحلیل خزامیا شماره ۴ را برای ارائه به شما عزیزان آماده کرده ایم. امیدواریم این تحلیل رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم آورد. برای شرح تحلیل خزامیا شماره ۴ با ما همراه باشید.

شرح تحلیل خزامیا شماره ۴ :

عمده سهم های خودرویی پس از رشد شارپی که در یکی دو سال قبل داشتند وارد فاز نزولی بسیار فرسایشی شدند که بخش عمده ای از رشد قبلی را بازگشت کردند. اگر به گذشته این سهم ها دقت کنیم مشخص است که چنین ساختار حرکتی در گذشته نیز اتفاق افتاده است و این مدل حرکت می تواند موید ساختارهای مثلث و یا دیامتریک باشد. اما با نگاهی دقیق تر و بررسی ساختارهای متوالی در سهم خزامیا به نظر میرسد که این سهم درون یک الگوی دیامتریک (Diametric) قرار دارد که هم اکنون در موج F آن هستیم. 

موج F این دیامتریک بر اساس شواهد موجود در تحلیل خزامیا شماره ۴ به نظر میرسد که ساختار مثلث ریورس انقباضی (contracting Triangle Reverse Alternation) داشته باشد که هم اکنون در مراحل پایانی موج C خود به سر میبرد. موج C این مثلث خود یک مثلث کانتر از نوع انقباضی (Conter Contracting Triangle) شده است و در شرف اتمام موج D و ورود به موج E خود می باشد. 

موج E این مثلث همین که قانون سیمیلاریتی را پاس کند می تواند تکمیل شود و مثلث کانتر نیز خاتمه خواهد یافت. طبق قانون سیمیلاریتی موج E اگر یک سوم موج D به لحاظ قیمتی و یا زمانی شود حداقل الزامات را برآورده کرده است اما این حداقل الزامات است و موج E میتواند تا سطح 61.8% از موج C نیز بصورت نرمال پیش برود. برای اینکه هر احتمالی برای موج E را پوشش دهیم یک باکس در انتهای مثلث کانتر رسم کرده ایم که می تواند محل خاتمه موج E را به ما نشان دهد. با تکمیل این موج سهم وارد فاز صعودی خود خواهد شد.

تصویر تحلیل خزامیا شماره ۴
Khezamia NEoWave Analysis 04 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

طبق تحلیل خزامیا شماره ۴ پس از تکمیل فاز نزولی سهم چنانچه که گفته شد سهم وارد موج D از مثلث ریورس انقباضی خواهد شد که تارگت آن می تواند حوالی ۱۲۰ تا ۱۴۵ تومان باشد که این محدوده با سطوح فیبوناچی مشخص شده است. پس از آن اصلاحی دیگر در قالب موج E مثلث ریورس انقباضی خواهیم داشت تا موج F دیامتریک کامل شود و در نهایت سهم وارد موج G دیامتریک بزرگ خواهد شد که سطح نرمال برای خاتمه آن بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان می تواند باشد.

حد ضرر تحلیل نیز ۵۰ تومان در نظر گرفته شده است که پس از مشخص شدن انتهای فاز نزولی می توان حد ضرر را به انتهای نزول منتقل کرد.  

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content