تحلیل خزامیا شماره ۵ | موج شماری نئوویو روند نزولی خزامیا

بررسی ساختار دیامتریک بزرگ در چارت خزامیا

834

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو . با تحلیل خزامیا شماره ۵ در خدمت شما عزیزان هستیم. چنانچه خاطرتان باشد در تحلیل خزامیا شماره ۴ شمارش تایم هفتگی این چارت را ارائه کردیم که طبق آن شمارش، چارت از حوالی کف مشخص شده ۴۰ درصد حرکت کرد اما به هدف تحلیل نرسید. در چارت هفتگی الگوی بزرگ را یک دیامتریک دیده بودیم، آن دیامتریک در شمارش چارت هفتگی سهم همچنان پابرجاست اما ساختار شاخه F را که فعلا در آن هستیم تغییر داده ایم که در این پست خدمت شما دوستان ارائه می گردد. این شمارش در تایم فریم روزانه انجام شده است.

شرح تحلیل خزامیا شماره ۵ :

همانطور که گفته شد الگوی سوپر سیکل سهم که یک دیامتریک می باشد همچنان پابرجاست و تغییری در آن ایجاد نمی شود، فقط شاخه F از این دیامتریک را نیز دیامتریک دیده ایم. این دیامتریک را می توانید در تصویر تحلیل خزامیا شماره ۵ در زیر مشاهده کنید. الگوی مثلث خنثی ای را که در تحلیل قبل برای شاخه F دیده بودیم بدلیل پیشروی زیاد شاخه C آن تغییر داده ایم زیرا این پیشروی مشکلی را در قانون درجه برای الگوی مثلث خنثی ایجاد کرده بود.

در تحلیل خزامیا شماره ۵ ، دیامتریک را با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ مشخص کرده ایم. همچنین تمام شاخه های این دیامتریک نیز موج شماری شده است که بیانگر زیبایی و قدرت روش نئوویو در شناسایی تک تک شاخه های موجود در چارت ها باشد و شما عزیزان ببینید که چطور در سراسر چارت الگوهای نوین اظهار وجود می کنند. این الگوها با کانال بندی و لیبل های سبزرنگ مشخص شده اند.

تحلیل خزامیا شماره ۵ | موج شماری نئوویو روند نزولی خزامیاچشم انداز پیش رو :

طبق تحلیل خزامیا شماره ۵ این سهم احتمالا در اواخر موج D از دیامتریک می باشد. موج D یک الگوی مثلث خنثی می باشد که با صعود سهم تا حوالی 78 الی 82 تومان می تواند تکمیل شود. پس از آن موج E‌ از دیامتریک اصلی را خواهیم داشت که یک شاخه نزولی می باشد که تا حوالی 60 الی 50 تومان می تواند نزول داشته باشد. البته باید توجه داشت که این شاخه شاخه ی آخر الگو می باشد لذا احتمال کوتاه شدگی در آن نیز وجود دارد و این کوتاه شدگی میتواند باعث شود که سهم در قیمت های بالاتری به این الگو پایان دهد. فعلا ما حالت نرمال آنرا در تصویر رسم کرده ایم.

بعد از اتمام شاخه E از دیامتریک آبی رنگ می توانیم با قرار دادن حد ضرر در انتهای همان شاخه نسبت به پوزیشن گیری بر اساس وقوع تریگر ورود اقدام کنیم. حد سود هر عددی بین 139 تومان تا 242 تومان می تواند باشد که باید صبر کنیم تا صعود مورد نظر رخ دهد و ساختار آن شاخه صعودی را تا حدودی مشخص کنیم تا بتوانیم حد سود را دقیق تر بیان کنیم.

امیدواریم تحلیل خزامیا شماره ۵ مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

توسط انستیتو ایران نئوویو

ارسال یک نظر

لطفاً نظر خود را به فارسی تایپ کنید.

لطفا متن پیام خود را یک بار مرور کنید.