تحلیل شپنا شماره ۳ | موج شماری به سبک گلن نیلی

نداوم روند صعودی

2.2k
بازدید

در این پست با تحلیل شپنا شماره ۳ در خدمت شما هستیم تا شرایط این چارت را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

ساختار نئوویو NEoWave چارت پالایش نفت اصفهان (شپنا)

با توجه به آنالیز نئوویو شکل رفته بر روی کش دیتای هفتگیِ (Weekly Cash Data) سهم پالایش نفت اصفهان (شپنا) به نظر میرسد در این سهم در حال تجربه یک ساختار فلت هستیم که موج B آن تا اینجای کار شواهدی مبنی بر دیامتریک (Diametric) بودن دارد. در اشلی کوچکتر به نظر میرسد شپنا هم اکنون در موج E از این دیامتریک باشد و نظر به اینکه این موج یک موج صعودی می باشد و در حالت نرمال همچنان مسیر خوبی برای طی کردن دارد می توان پوزیشن خریدی باز کرد تا از رشد آن کسب منفعت کرد.

تحلیل شپنا شماره ۳ | کش دیتای هفتگی
تحلیل شپنا شماره ۳ | کش دیتای هفتگی

ساختار موج E بصورت فرضی زیگزاگ دوگانه تصور شده است. بدیهی است که با پیشرفت امواج بهتر میشود در این باره اظهار نظر کرد. منطقه مناسب خرید حوالی سطح حمایتی مشخص شده می باشد که لیبل X نیز خورده است. تارگت موج E و استاپ لاس نیز در تصویر مشخص شده است.

نکات مهم:

در تحلیل منطقه خرید و استاپ لاس و تارگت مشخص شده است، بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد. با خرید در منطقه مشخص شده در تصویر (با دیده شدن الگوی برگشتی کندلی) استاپ تحلیل حدود ۱۳ درصد و تارگت آن حدود ۵۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک بسیار مناسبی را نشان می دهد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content