آپدیت تحلیل نئوویو پالایش نفت لاوان شماره ۲

فراهم شدن شرایط خریدی دیگر

1.6k
بازدید

در این پست با تحلیل نئوویو پالایش نفت لاوان شماره ۲ با نماد بورسی شاوان در خدمت شما هستیم تا شرایط جدید این سهم را بر اساس روش نئوویو بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل قبل چارت شاوان

در تحلیل قبل سهم شاوان عرض شد که بر اساس آموزه های نئوویو، به نظر می رسد این سهم درون یک مثلث خنثی (Neutral Triangle) باشد که این مثلث خنثی موج D از یک الگوی ایزومتریک (IsoMetric) (از یافته های ارشیا رحیمی) می باشد. در حال حاضر همانطور که مشاهده می کنید سهم تا اینجای کار دقیقا مشابه روند متصور شده در تحلیل قبل حرکت کرده است. اگر تحلیل قبل شاوان را ملاحظه نکرده اید می توانید با کلیک بر اینجا آنرا مشاهده کنید.

شرح تحلیل نئوویو پالایش نفت لاوان شماره ۲ :

همانطور که عرض شد سهم مشابه تحلیل قبل حرکت کرده است و مطابق تصویر تحلیل نئوویو پالایش نفت لاوان شماره ۲ که در زیر مشاهده می کنید، این سهم در اواخر الگوی مثلث خنثی می باشد. از آن جایی که این مثلث خنثی موج D از یک الگوی ایزومتریک تصور شده لذا با اتمام آن باید شاهد صعودی در قالب موج E از الگوی ایزومتریک باشیم که می توان سود خوبی را برایمان فراهم کند.

سطح خرید و استاپ لاس و تارگت اولیه و تارگت موج E از ایزومتریک در تصویر مشخص می باشد.

تحلیل نئویو پالایش نفت لاوان شماره ۲
تحلیل نئوویو پالایش نفت لاوان شماره ۲

نکات مهم:

استاپ لاس تحلیل نئوویو پالایش نفت لاوان شماره ۲ در تصویر مشخص شده است. منطقه مناسب برای خرید نیز کمی پایین تر از قیمت های فعلی می باشد (با توجه به رنج کوچک منطقه اصلاحی). و البته تارگت ها نیز مشخص شده است.

بدیهی است که ترید مناسب با ریسک معقول مستلزم رعایت هر سه عنصر می باشد. با خرید در منطقه مشخص شده در تصویر (با دیده شدن الگوی برگشتی کندلی) استاپ تحلیل حدود ۱۵ درصد و تارگت آن حدود ۱۴۰ درصد می باشد که ریوارد به ریسک بسیار مناسبی را نشان می دهد. لذا این ترید یک ترید عالی به شمار می رود

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content