تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1 به سبک نئوویو

شرح فرصت خرید

1.8k
بازدید

در این پست تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1 تقدیم حضورتان می شود تا وضعیت فعلی چارت این سهم را از منظر سبک تحلیلی نئوویو مورد بررسی قرار دهیم و احتمالات پیش رو را شرح دهیم. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1 :

در حال حاضر به نظر میرسد در چارت پالایش نفت لاوان با یک الگوی فلت روبه رو باشیم که موج B این فلت تا اینجای کار شواهدی مبنی بر ساختار ایزومتریک (IsoMetric) دارد. (این الگو از یافته های شخصی ارشیا رحیمی می باشد.) بر اساس آنچه در تصویر ملاحظه می کنید ایزومتریک یک الگوی ۵ شاخه می باشد که شاوان هم اکنون طبق تصویر تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1 در موج D آن به سر می برد.

تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1 به سبک نئوویو در تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1 به سبک نئوویو در تایم فریم روزانه

اگر الگوی دیده شده صحیح باشد موج E بلندی برای تکمیل الگو مورد انتظار خواهد بود در نتیجه با تکمیل موج D در حوالی قیمت های فعلی می توان انتظار رشد خوبی برای موج E داشت لذا با استاپی کوچک در همین حوالی می توان اقدام به خرید کرد. هدف تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1 حدود ۲۶۰۰ تا ۲۹۰۰ تومان می باشد اما در حوالی ۱۸۶۶ تومان نیز احتمال استراحت سهم وجود دارد و ممکن است الگو به شکل دیامتریک (Diametric) در آید. پس در آن قیمت باید مراقب بود.

نکات مهم در تحلیل تکنیکال شاوان شماره 1:

نقطه بی اعتباری تحلیل شاوان شکست شارپ کف موج C از D از ایزومتریک می باشد که قیمت آن ۱۰۸۰ تومان می باشد. اگر شاوان مدت زمانی زیادی را در حالت رنج به سر ببرد بهتر است از پوزیشن خرید خارج شد.

اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
مشاهده دیگر مطالب

See other content