تحلیل شبندر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت شبندر

بررسی سهم شبندر از گروه پالایشی از منظر نئوویو

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل شبندر شماره ۲ که در کانال تلگرام انستیتو نیز از آن صحبت کردیم و به ساختار بسیار عالی چارت آن و چشم انداز بسیار مثبتی که پیش رو دارد اشاره کردیم. در این پست تحلیل شبندر را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته و وضعیت امواج آن را از نظر روش تحلیلی نئوویو شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

شرح تحلیل شبندر شماره ۲ :

چنانچه از تصویر تحلیل شبندر شماره ۲ که در زیر ارائه شده است پیداست این سهم حدود ۶ سال در حال ساخت یک کارکشن بسیار بزرگ بوده است که با بررسی ساختار امواج این ناحیه و شواهد موجود راهی نیست جزء این که ساختار کلی این ناحیه را به شکل ترکیب دوگانه مثلث ریورس انقباضی و فلت جاری با X موج بزرگ در نظر بگیریم که می توانید این ساختار را با لیبل های آبی رنگ در تصویر مشاهده کنید. همچنین ساختار درونی این ترکیب نیز با کانال بندی و لیبل های سبز رنگ مشخص شده است.

پس از این اصلاح نیز یک حرکت شارپ صعودی شکل گرفته است که تأیید کننده این ساختار در تحلیل شبندر شماره ۲ می باشد و نوید این را می دهد که با این حرکت شارپ وارد یک دوره صعودی بسیار خوب در این سهم شده باشیم.

تحلیل شبندر شماره ۲ | موج شماری نئوویو چارت شبندر
Shebandar NEoWave Analysis 02 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

وجود ساختاری ترکیب دوگانه جاری برای یک اصلاح مانند تصویر تحلیل شبندر شماره ۲ نشان از این دارد که حرکت قوی ای باید پس از این اصلاح رخ دهد که حداقل باید به اندازه 162 درصد حرکت قبل از اصلاح پیشروی کند. حال بار دیگر به تصویر بنگرید و ترازهای فیبوناچی را که از حرکت قبل از این کارکشن به انتهای کارکشن پروجکت شده است را مشاهده کنید. در این ترازها لول 100 درصد فیبوناچی قیمت 17 هزار تومان را نشان می دهد، لول 138 درصد قیمت 51 هزار تومان را و لول 162 درصد که به آن اشاره کردیم هم قیمت 100 هزار تومان را نشان می دهد.

حتی اگر مباحث مطرح شده را کنار بگذاریم رشدی که بالقوه می تواند تا 100 هزار تومان رخ دهد تناسب خوبی با کارکشن 6 ساله سهم شنبدر خواهد داشت و می توان گفت که یک چنین رشدی پس از 6 سال کارکش دور از ذهن نیست. از طرفی تارگت هایی که در تحلیل شبندر شماره ۲ اعلام شده است بر اساس حرکت قبل از کارکشن مذکور می باشد که نشان دهنده منطقی بودن ساختار و تارگت ها می باشد و در ابعادی که این چارت بررسی شده است یک حرکت معقول محسوب می شود.

در هر صورت می توان گفت که در این تحلیل تارگت اصلی لول 162 درصد فیبوناچی یا در واقع قیمت 100 هزار تومان است اما دو تارگت دیگر هم برای پوشش حالت های احتمالی دیگر ارائه شده است که باید مد نظر همراهان گرامی قرار گیرد. در مورد ساختار حرکت صعودی فعلی نیز باید بیشتر صبر کنیم تا امواج کمی بیشتر پیشروی کنند سپس می توان در مورد ساختار احتمالاتی را مطرح کرد.

حد ضرر تحلیل شبندر شماره ۲ چنانچه در تصویر مشخص است 1600 تومان در نظر گرفته شده است که اگر فاصله آن تا نقطه صدور تریگر خرید و همچنین فاصله تارگت های اعلام شده را تا نقطه ورود بسنجیم مشخص است که این تحلیل از ریوارد به ریسک بسیار عالی برخوردار است و ترید بر اساس آن توجیه پذیر است.

زمان رسیدن به تارگت ها نیز در حدود میزان زمانی خواهد بود که حرکت صعودی قبل از کارکشن بزرگ شبندر طی کرده است که تقریباً باید یک بازه زمانی یک ساله را برای بالاترین تارگت در نظر گرفت.

4.2 44 رای
رتبه بندی پست
توسط انستیتو ایران نئوویو
خبرنامه انستیتو ایران نئوویو
برای دریافت آخرین اخبار ، بروزرسانی ها و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به ایمیل شما تحویل داده خواهد شد، اینجا ثبت نام کنید.
هر زمان بخواهید می توانید اشتراک تان را لغو کنید.
اشتراک
اطلاع از
170 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات

Nourani
Nourani (@nouraniiiiiii)
مشترک
20 ساعت قبل

سلام جناب آقای رحیمی
طبق مصوبه دولت قرار شده شبندر و شبریز بصورت بلوکی عرضه شوند بنظر جنابعالی این عرضه به نفع سهامداران خواهد بود یا نه؟
ممنون بابت تحلیل های زیباتون

عليرضا شرافتي
عليرضا شرافتي (@alireza9784)
مشترک تالار
2 روز قبل

سلام جناب رحيمي
اصلاح شبندر از چه قيميت به نظرتان شروع خواهد شد و در چه قيميتي فرصت مناسب خريد مجدد خواهيم داشت؟
با تشكر

مهدی قاسمی
مهدی قاسمی (@mehdighasemi)
مشترک
2 روز قبل

سلام استاد عزیز
به نظرتون الان فرصت ورود به شبندر هستش با توجه به اینکه مقاومت جدید خودشو رد کرد ؟

روح الله موحدی
مشترک
3 روز قبل

سلام و خدا قوت و روز به خیر
با توجه به اینکه در این یکی دو روزه اصلاح خاصی از شبندر دیده نشده، توصیه میکنید برای ورود باز منتظر اصلاح باشیم یا اگر فرصتی دست داد همینجاها وارد بشیم ؟

فوادشهرجردی
مشترک
کاربر فعال
5 روز قبل

استاد به نظر اصلاح شبندر شروع شد امروز به نظرتون ورود کنیم؟چون چندین روزه اصلا اجازه ورود نمیده و ممکنه بعداصلاح باز هم نشه وارد شد . با دید ۶ ماه ورود رو جایز میدونید استاد؟

حسین بهرامی
حسین بهرامی (@hosseinbahrami)
مشترک
8 روز قبل

سلام خدمت استاد عزیز جناب رحیمی
استاد من تا حالا امکان ورود به سهم رو نداشتم . حالا خواستم بپرسم که الان ورود کنم ریسکش بالاست یا هنوزم میشه اقدام ب ورود کرد

روح الله موحدی
مشترک
8 روز قبل

سلام و خدا قوت استاد
من امکان ورد به سهم رو نداشتم تا حالا- همونطور که توضیح دادید منتظر هستم تا اصلاحی بسازه و در انتهای اصلاح وارد بشم – ولی بلد نیستم چطور انتهای اصلاح (و صدور تریگر خرید؟) رو تشخیص بدم. ممکنه راهنمایی بفرمایید؟