عید سعید قربان و غدیر مبارک باد

۲۰ درصد تخفیف به مناسبت عید قربان تا غدیر برای کلیه محصولات فروشگاه با کد تخفیف : GH1403

تحلیل خزامیا شماره ۶ | موج شماری چارت زامیاد به سبک نئوویو

بررسی سهم خزامیا در تایم فریم هفتگی و روزانه و ارائه چشم انداز پیش رو

8.1k
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی انستیتو ایران نئوویو. در خدمت شما هستیم با تحلیل خزامیا شماره ۶ که در واقع بروزرسانی تحلیل قبل این سهم می باشد بنابراین در ابتدا مرور کوتاهی بر تحلیل قبل خواهیم داشت و بعد به شرح تحلیل خزامیا شماره ۶ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل شماره ۵ خزامیا :

ابتدا اگر تحلیل قبل را هنوز مشاهده نکرده اید با کلیک بر روی این لینک تحلیل قبل این سهم را مطالعه کنید. همانطور که پیداست در تحلیل قبل به ساختار دیامتریک روند نزولی این سهم اشاره کردیم و گفتیم که حدود نرمال شاخه آخر این الگو یعنی شاخه (G) کجاست و در مورد این احتمال که این شاخه می تواند دچار کوتاه شدگی نیز بشود توضیحات لازم را ارائه کردیم. 

با بوجود آمدن امواج جدید در این سهم پیداست که تحلیل قبل کاملاً درست بوده است و این سهم پس از تکمیل موج (G) از روند نزولی راهی صعودی شارپ شد که حدود ۷۰ درصد بازدهی به همراه داشت. قابل ذکر است که شاخه (G) از دیامتریک نیز به شکل یک مثلث انقباضی رخ داد که همین امر باعث ایجاد شتاب بیشتر در حرکت پسا الگویی دیامتریک شد. در ادامه به شرح وضعیت فعلی سهم در قالب تحلیل خزامیا شماره ۶ خواهیم پرداخت.

شرح تحلیل خزامیا شماره ۶ :

همانطور که پیداست سهم خزامیا طبق تصویر تحلیل خزامیا شماره ۶ پس از صعود شارپی که داشت وارد یک فاز استراحتی در قالب یک الگوی فلت شده است. این الگوی فلت با لیبل های سبز رنگ در تصویر چارت روزانه مشخص شده است و همینطور امواج داخلی آن نیز با لیبل های کوچکتری مشخص شده اند تا شما عزیزان بتوانید ساختار امواج آن را به خوبی مشاهده کنید. 

تحلیل خزامیا شماره ۶ در تایم فریم هفتگی

تحلیل خزامیا شماره ۶ | موج شماری چارت زامیاد به سبک نئوویو | چارت هفتگی
Khezamia NEoWave Analysis 06 | Weekly Cash Data

طبق تصویر روزانه تحلیل خزامیا شماره ۶ موج B از فلت مذکور ساختار یک مثلث انبساطی را دارد که از نشانه های صحیح بودن آن حرکات سریع سهم در انتهای هر شاخه یا به نوعی ایجاد اسپایک ها می باشد که هر بار تمایل به ایجاد کف و سقف های جدید در سهم را نشان داده است. موج C از الگوی فلت نیز با توجه به ساختار موجهای درونی آن به نظر یک ساختار ترمینال خواهد داشت که هم اکنون سه شاخه آن کامل شده است و دو موج دیگر آن یعنی موج 4 و 5 آن باقی مانده است که به زودی تکمیل خواهد شد.

چشم انداز پیش رو :

با تکمیل الگوی فلت باید شاهد ادامه رشد اصلی سهم در قالب موج(C) از G بزرگ باشیم که در تصویر تحلیل خزامیا شماره ۶ با لیبل های آبی و قرمز مشخص شده اند. این موج می تواند تا محدوده 206 تا 235 تومان صعود کند. البته حدود بیرونی دیگری نیز مشخص شده است تا در صورت وجود ضعف یا شدت بیشتر در موج پیش رو بتوان حد و حدود دیگری برای تارگت یابی سهم در دست داشت.

تحلیل خزامیا شماره ۶ در تایم فریم روزانه

تحلیل خزامیا شماره ۶ | موج شماری چارت زامیاد به سبک نئوویو | چارت روزانه
Khezamia NEoWave Analysis 06 | Daily Cash Data

حد ضرر تحلیل خزامیا شماره ۶ را 83 تومان قرار داده ایم که اکستنشن 138 درصد از موج B فلت شرح داده شده می باشد. با شکست این سطح فلت مذکور از حالت نرمال خارج خواهد شد که همین امر می تواند به عنوان حد ضرر تحلیل تلقی شود. با این حساب حد ضرر تحلیل حدود ۱۲ درصد و حد سود تحلیل حدود ۱۳۰ درصد می باشد که نشان از ریوارد به ریسک فوق العاده بالای این تحلیل دارد و مسلماً ترید بر اساس آن را توجیه پذیر می کند.

اطلاع از
43 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
javd57

سلام آقای رحیمی
اصلاح خزامیا رو تا چه محدوده می بینید . ممنون میشم پاسخ بدین

javad1357

استاد مقاومت 354تومن بنظرم بسیار مهم است برای خزامیا ، آیا این سهم و کل گروه خودرو سازی میتوانند واردموج صعودی اصلی خود باشند؟

Vahid

سلام و ادب خدمت استاد محترم

استاد امروز سهام خزامیا را به مبلغ 223 تومن با سود طبق تحلیل شما فروختم . خواستم اینجا از تحلیل های خوبتون و زحمت فراوانی که برای جامعه ی بورسی و مخصوصا ما دانشجویان این انیستتو می کشید از شما بزرگوار تشکر کنم. خدا بهتون سلامتی و برکت و طول عمر باعزت بده.

علیرضا

سلام آقای رحیمی
میشه گفت سهم خاور در تایم هفتگی در حال تشکیل مثلث خنثی جاری هست که الان در موج عی اون هستیم ؟
قابل ذکر هست که این سهم از سهم های زیان ده بازار هست

Javad57

سلام مجدد خدمت استاد رحیمی
استاد همه سهما تحلیلش رو بروز کردین جز گروه خودروسازی. اگه امکان داره خزامیا رو هم بروز بفرمایید. با تشکر و قدر دانی از زحمات شما.

ناصر

سلام جناب رحیمی
موج های آخر چارت ««شاخص خودرو »» احتمال داره در حال شکل دهی یه فلت باشه ؟
با در نظر گرفتن اینکه یکی از تارگت های شما در خزامیا محدوده ۲۰۰ بوده شما شناسایی سود کردید ؟

ناصر

سلام جناب رحیمی
زمانی که موج بی از فلت بسیار زمانگیر میشه ،احتمال داره زمان موج سی کمتر از عا بشه ؟ حدود زمانی این طور موج بی ها را چند درصد موج عا باید لحاظ کنیم ؟
در صعود بعدی بازار روی چه صنایعی و سهم هایی برای کسب بازدهی بالا نظر مثبت دارید ؟

Javad57

سلام آقای رحیمی .با تشکر از زحمات شما.امکانش هست نمودار خزامیاد تحلیلش رو بروز کنین. آیا در این محدوده ۱۵۵ تا ۱۶۰ تومن کف مطمینی هست براش ؟و اهداف صعودی چند می تونه باشه؟
ممنونم از شما

مشاهده دیگر مطالب

See other content