میلاد امام زمان (عج) مبارک باد. تخفیف ۲۰ درصدی برای کلیه محصولات فروشگاه ایران نئوویو به مدت سه روز

کد تخفیف : E1402

تحلیل مفاخر شماره ۸ | موج شماری نئوویو سهم مفاخر

تداوم روند صعودی

887
بازدید

با نام و یاد خدای مهربان و عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان عزیز انستیتو ایران نئوویو . در خدمت شما هستیم با بروزرسانی تحلیل مفاخر که مدت زیادی می باشد پیگیر این سهم هستیم و در مقاطعی سودهای خوبی نیز ایجاد کرده است. اما قبل از آن مروری خواهیم داشت بر تحلیل قبل این سهم. برای شرح تحلیل مفاخر شماره ۸ و همچنین مرور تحلیل قبل با ما همراه باشید.

نتیجه تحلیل قبلی سهم مفاخر :

طبق تحلیل قبل سهم مفاخر عرض کردیم که این سهم درون یک ساختار نزولی از جنس مثلث می باشد و با تکمیل موج E از این مثلث می تواند راهی صعود دیگری شود که اگر به چارت این سهم در شرایط فعلی نگاه کنید متوجه خواهید شد که دقیقاً همین سناریو اتفاق افتاده است. سهم پس از یک نزول کوتاه در قالب موج E‌ راهی صعودی تا حوالی سقف قبل شد و پس از آن نیز مجدداً وارد ساختار نزولی دیگری شده است.

از طرفی در تحلیل قبل عرض کردیم که فعلا برای اینکه بتوانیم ساختار پیش رو را حدس بزنیم هنوز بسیار زود می باشد اما چند الگو به عنوان حدسیات خودمان بیان کردیم که مثلث، ایزومتریک و دیامتریک را شامل میشدند. حال با پیشروی امواج می توان احتمال مثلث بودن ساختار پیش رو را حذف کرد و دو ساختار ایزومتریک و دیامتریک را مد نظر قرار داد که در شرح تحلیل جدید به آن میپردازیم.

شرح تحلیل مفاخر شماره ۸ :

در حال حاضر در تحلیل مفاخر شماره ۸ ما احتمال دیامتریک (Diametric) شدن ساختار صعودی سهم مفاخر را محتمل می دانیم. البته زمانی که صعود جدید این سهم رخ بدهد که با لیبل E سبز رنگ آنرا مشخص کرده ایم، اگر پس از آن شاهد ایستایی حرکت قیمت باشیم میتوانیم احتمال یک ساختار ایزومتریک که با الگوی دیگری ترکیب خواهد شد را متصور شویم و آن ایستایی در قیمت یک ایکس موج خواهد بود. اما اگر همانند تصویر زیر سهم یک نزول عمیق دیگر ایجاد کرد ساختار همین دیامتریک رسم شده خواهد بود که با فلش های صورتی رنگ رسم شده است.

لازم به ذکر است که الگوی درجه اصلی که در این تصویر نمایش داده شده است نیز با لیبل های آبی رنگ مشخص شده است و دو سناریوی الگوی تخت و مثلث انقباضی در حال حاضر برای آن مطرح می باشد که در آینده می توانیم در مورد آن با قطعیت بیشتری صحبت کنیم.

تحلیل مفاخر شماره ۸ | موج شماری نئوویو سهم مفاخر
Mafakher NEoWave Analysis 08 | Weekly Cash Data

چشم انداز پیش رو :

پیرو صحبت های قبل اگر درون یک الگوی دیامتریک باشیم پس در حال حاضر موج D این الگو در حال پایان یافتن می باشد. این موج نیز ساختار یک الگوی دیامتریک را دارد اما از نوع الماسی. قیمت مناسب برای تکمیل این الگو را حوالی ۳۷۶ تومان الی ۳۶۸ تومان میدانیم که هم اکنون نیز سهم با برخورد به این سطح واکنش مثبتی نشان داده است اما زمانی می توان با اطمینان کامل بیان کرد که این دیامتریک کامل شده است که یک سقف مینور از این ساختار با سرعت مناسبی بشکند.

پس از تکمیل موج D از دیامتریک سبز رنگ انتظار رشد سهم تا حوالی سطح ۵۵۹ تا ۶۱۹ تومان را داریم که شاخه E‌ از دیامتریک مذکور کامل شود. این سطح همان تارگت یا حد سود تحلیل ما می باشد.

نکات تریدری :

برای ترید صحیح بر روی تحلیل حتما باید شاهد رخ دادن تریگر ورود به سهم باشیم. حد ضرر سهم نیز چنانچه در تصویر مشخص شده است عدد ۳۳۳ تومان می باشد که ابتدای الگوی دیامتریک می باشد و اگر بشکند تحلیل بی اعتبار خواهد شد. این حد ضرر حدود ۱۳ درصد با قیمت های فعلی سهم فاصله دارد. 

از طرفی حد سود اولیه تحلیل نیز طبق اعدادی که بیان شد حدود ۵۰ درصد با قیمت های فعلی فاصله دارد که اگر ریوارد به ریسک این تحلیل را بسنجید خواهید دید که عدد بسیار جذابی بدست می آید که ترید بر روی این سهم و بر اساس این تحلیل را توجیح پذیر می کند.

اطلاع از
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
وحید

قبلا درخواست به روز رسانی مفاخر رو داشتم که انجام ندادید و سهم رشد خودشو کرد
حداقل اگر امکان داره وخارزم رو یه چارتی ازش بزارید

حمید

سلام لطفا تحلیل این سهم رو هم به روز رسانی کنید ممنون

وحید

سلام لطفا تحلیل این سهم رو هم به روز رسانی کنید ممنون

مشاهده دیگر مطالب

See other content